Beschrijving
Natuurzuivere Multi Use Oil Calendula-Rijstkiem is een heerlijk, ambachtelijk product dat snel intrekt. De olie bestaat voor 100% uit koudgeperste druivenpitolie, avocado-olie, rijstkiemolie en jojobaolie verkregen uit de eerste persing.
Multi Use Oil laat geen vettig laagje achter waardoor de huid zijdezacht en heerlijk soepel aanvoelt.
Doordat er aan deze olie geen essentiële olie is toegevoegd is Multi Use Oil Calendula-Rijstkiem geurloos. Daarnaast is het geschikt voor mensen met een notenallergie.
Sanne woortman –
Heerlijke olie die doet wat ie moet doen zonder vet aan te voelen. Echt een aanrader!
Stephanie –
Heerlijke olie van Calendula-Rijstkiem. Normaal gesproken zou ik niet zo snel olie op mijn gezicht smeren, maar deze olie voelt heerlijk aan en trekt goed in mijn huid. Mijn huid voelt weer zacht en soepel. Ik gebruik het met name als make-up reiniger en gelaatsverzorging. Mijn tienerdochter heeft het nu ook ontdekt en gebruikt het dagelijks…dus ik heb nu mijn eigen fles besteld. 🙂